Archiv rubriky: Zásahy 2021

30. 11. 2021 – ZÁSAH U POŽÁRU

Ráno po čtvrté hodině nám byl KOPISem vyhlášen požární poplach skládky materiálu. Jednalo se o stavební odpad u chaty v lokalitě Bažantnice. Na místě zasahovali i jednotka z HZS Dobříš. Pomáhali jsme s dohašováním a rozhrabáním požářiště. Po ukončení zásahu jsme ještě provedli dvakrát kontrolu požářiště, a to ráno a v poledne.

Zásahu se zúčastnili: Radim Souček, Luboš Souček, Tomáš Souček, Luboš Souček ml., Jakub Barták, Roman Wiedermann  

22. 10. 2021 – ZÁSAH U POŽÁRU

Večer před sedmou hodinou nám byl KOPISem vyhlášen požární poplach nízké budovy. Jednalo se o chatu v lese pod nádražím. Na místě zasahovali i jednotky z HZS Dobříš, JSDH Nový Knín, JSDH Mníšek pod Brdy. Pomáhali jsme s dohašováním a rozebíráním konstrukce chaty. Po ukončení zásahu jsme ještě provedli dvakrát kontrolu požářiště a to o půlnoci a brzo ráno.

Zásahu se zúčastnili: Radim Souček, Radek Souček, Luboš Souček,  Luboš Souček ml., Jakub Barták, Zdeněk Barták, Roman Wiedermann  

29. 6. 2021 – ZÁSAH U POŽÁRU

Požár zahradního domku (pergola) o rozloze cca 20 m2.
Naše jednotka zajišťovala řízení dopravy a bezpečný příjezd k zásahu. Po zdolání požáru ostatními jednotkami jsme rozebírali ohořelou konstrukci a tvořili zálohu na místě události. Po dohodě s velitelem zásahu jsme zhruba po 2,5 hodinách provedli kontrolu požářiště, kde jsme neshledali žádný důvod k dalšímu zásahu.

Zásahu se zúčastnili:

Velitel jednotky:  Radim Souček

Řidič vozidla:      Radek Souček CAS 25

                             Luboš Souček DA

Hasič:                  Roman Wiedermann

                             Luboš Souček ml.

                            Radek Soběslavský

                            Zdeněk Barták

                            Roman Bičiště

24. 6. 2021 – TECHNICKÁ POMOC PRO OBEC

Obecní úřad nás oslovil s prosbou o vyčištění kanálů na dešťovou vodu a odklizení splaveného štěrku v zatáčce u pneuservisu. Kanály jsme propláchli vodou z cisterny.

Zúčastnili se: Radim Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Jakub Barták, a Roman Wiedermann.

31. 8. 2021 – TECHNICKÁ POMOC

Obecní úřad nás oslovil s prosbou o vyčištění kanálů na dešťovou vodu. Kanály jsme propláchli vodou z cisterny a košťaty vymetli štěrk a kameny.

Zúčastnili seRadim Souček, Radek Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Tomáš Souček, Roman Bičiště, Zdeněk Barták, Pavel Popek a Roman Wiedermann.