25.2.2015 – Plnění odznaků odborností

PLNĚNÍ ODZNAKŮ ODBORNOSTÍ A SPECIALIZACÍ

25.2.2015

25.2.2015 jsme plnily odznaky odborností a specializací. Pár z nás nemohlo přijít, takže se nás nakonec sešlo 11 dětí a 3 vedoucí. Na kontrolu z odborné rady mládeže k nám přijela paní Hanka Bulínová, která bylo naprosto bezvadná, chvílemi jsme ani nevěděli, že nám sedí v hasičárně, byla potichu jako myška. Všichni jsme byli nervózní, jak to dopadne a zda se nám podaří odborky získat. Sešli jsme se o něco dříve, abychom měli čas na případné dotazy před samotným plněním. Zkoušky naostro začaly krátce před půl pátou. Ti, co plnili odborku junior, šli rovnou na ústní zkoušení, starší dostali test a kutilové začali se svou prací. Jejich úkolem bylo: zašít ponožku, přišít knoflík, zabalit balíček a připravit ho na odeslání, zatlouct hřebíčky na určené místo a vytvořit model s hasičskou tématikou. Naštěstí jsme se obešli bez přišitých a přibitých rukou 🙂 . Všechny testy dopadly naprosto bezvadně, nikde nebyla více než jedna chybička. I ústní zkoušení dopadlo nad očekávání vedoucích. Nakonec všichni své odborky a specializace získali, každý dostal sladkou odměnu a všichni už se těší, až dostanou své zasloužené připínací odznaky. Kolem čtvrt na šest už jsme všichni mířili domů. Všem patří velká pochvala.

Získané odborky: Strojník junior – Kačka Rousková

                                                   – Filip Kameník

Strojník – Hanďa Soběslavská

             – Maruška Syrovátková

Kronikář – Klárka Wiedermannová

              – Zuzka Syrovátková

              – Denisa Svobodová

Preventista – Anežka Popková

Cvičitel – Dan Souček

Získané specializace: Kutil – Janička Soběslavská

                                           – Kačka Mikysková

received_860619467327539 Specializace kutil Kačka a Janďa – přišívání knoflíků

received_860619490660870Ústní zkoušení

received_860619483994204Přišívání knoflíků

received_860619477327538Zašívání ponožek nahoře Kačka….dole Janďareceived_860619500660869