28. 3. 2015 – Shromáždění delegátů SDH okresu Příbram

Dne 28. 3. 2015 se uskutečnilo shromáždění delegátů Sborů dobrovolných hasičů okresu Příbram  v sále ZD v Krásné Hoře nad Vltavou

Zde se volilo předsednictvo OSH Příbram na volební období 2015 – 2020. Novým starostou OSH byl zvolen Jankovský Václav z SDH Kojetín.

Za náš 22. okrsek byli zvoleni na funkci člena výkonného výboru OSH a zároveň vedoucího odborné rady preventistů – Kykal Ladislav, předsedu OKRR – Ing. Beran Josef, člena OKRR – Veselý Jan, do odborné rady velitelů – Pouček Pavel, člen rady preventistů – Kodet Daniel a do odborné rady žen – Housková Ilona a Slabihoudková Soňa.

Zároveň se vyhodnocovala soutěž o „Putovní pohár OSH Příbram“ za rok 2014, kde jsme jen těsně neobhájili 1. místo z roku 2013. V bodovém hodnocení jsme získali 990 bodů v průměru na jedno SDH, přičemž vítěz (25. okrsek Obory) získal 997,5 bodů v průměru na jedno SDH. Třetí v pořadí (4. okrsek Milín) získal 830 bodů v průměru na jedno SDH.

Za náš sbor se shromáždění zúčastnili Housková Ilona a Souček Luboš.