12. 4. 2015 – Brigáda na úklid

12. 4. 2015 – od 900 se konala brigáda na úklid stráně u bývalé skládky. Uklízeli a odváželi jsme odtud pneumatiky, železný šrot, plasty a sklo na sběrné místo u nádraží. K dispozici jsme měli obecní multicáru, traktor s vlekem od Radka a Radima Součkových, čtyřkolku s valníčkem Honzy Urbana a nové plastové zahradní kolečko s řidičem Martinem Liškou. Právě na návrh Martina Lišky se celá akce se souhlasem obecního zastupitelstva konala. V těžkém a nepřístupném terénu jsme se pořádně zapotili a na konci při poslední várce i lehce zmokli. Úklid byl ukončen v 1130, kdy jsme se už těšili na pořádný oběd.

Akce se za SDH zúčastnili: Radim Souček, Radek Souček, Luboš Souček, Daniel Souček, Pavel Popek, Radek Soběslavský, Martin Jech, Tomáš Jirotka, Roman Wiedermann a Helena Wiedermannová.

Fotky