25.4.2015 – Pochod do Mníšku

DSCN1898

V sobotu 25.4.2015 se konal náš druhý letošní pochod, tentokrát naše kroky směřovaly na nádraží do Mníšku pod Brdy. Jako minule jsme se sešli v jednu hodinu u obchodu, sešlo se nás tentokrát 13 dětí a 11 dospělých. Vyrazili jsme směrem na nádraží, odtud k Nové Vsi do chatové oblasti „Na závisti“, dále po rovince, z kopce, do kopce, kolem „Magdaleny“ až na nádraží do Mníšku. Bohužel nikde nebyla možnost opéct si buřty, takže jsme se rozhodli, nechat si buřty až zpátky do Hraštice. Cesta nám utekla rychle, takže jsme mohli jet vlakem v 15:50. Zašli jsme na terasu k hospodě na nádraží, chtěli jsme si opéct buřty, ale nikdo je nakonec nechtěl. Všechny děti se raději vrhly na slíbenou zmrzku. Někteří nakonec buřty snědli studené 🙂 Chvíli jsme poseděli a kolem páté hodiny jsme byli doma. Počasí nám přálo a výlet se nám moc vydařil.

FOTO