10. 5. 2015 – Pochod na Tušimák

DSCN198810.5.2015 se konal náš letos již třetí pochod. Byl domluvený tak nějak na rychlo, takže se nás nesešlo moc. I tak jsme si ale pochod užili. Jako tradičně jsme se sešli v jednu hodinu u krámu. Naše cesta tentokrát směřovala k rybníku „Tušimák“. Cesta nám rychle utíkala a bez větší přestávky jsme došli až k rybníku, posbírali jsme větvičky, rozdělali oheň a upekli jsme si buřty. Ohniště jsme řádně uhasili, ještě jsme poseděli u kafíčka z termosky a u různých sladkých i slaných dobrot. Pak přišlo rozhodování zda jít pěšky k altánu a na Mokrovrata a odtud vlakem domů, nebo zda jít domů pěšky. Nakonec jsme se rozhodli, že cestu zpátky zvládneme pěšky. Ani tentokrát mezi námi nechyběli šikovné holky Míša s Verunkou, které si zaslouží obrovskou pochvalu, protože zatím byli na všech třech pochodech. Za odměnu jsme si potom došli k cukrárně na zaslouženou zmrzlinu.

FOTKY