28. 6. 2015 – Dětský pohár města Březnice

IMG_0366

Naši kamarádi z Březnice, kam rádi jezdíme i na překážky, nás pozvali na 1. ročník dětského poháru města Březnice. Jelikož to bylo na začátku prázdnin, spousta z nás už byla třeba na dovče nebo na táboře. Přesto se nám podařilo poskládat jedno družstvo mladších a jedno družstvo straších a mohli jsme vyrazit. Počasí nám tentokrát také docela přálo, bylo krásně teplo, občas až horko. V Březnici se soutěžilo v požárním útoku, každé družstvo mělo dva pokusy. Našim starším se tentokrát opravdu nedařilo, upadnutý košík na poprvé a hadice omotaná kolem rozdělovače na podruhé nakonec zajistili našim starším pátou příčku. Ale potrénujeme a příště už to bude určitě lepší. Zato našim mladším se docela dařilo, a nakonec jsme si domů vezli pohár za třetí místo. Všichni dostali spoustu dobrot a za odměnu zmrzku. Další soutěž nás čeká 25.7. u našich sousedů ve Velké Hraštici, už se moc těšíme.

Mladší:

Koš – Zuzka Syrovátková

Béčka – Zuzka Fialová a Lukášek Šandorka

Rozdělovač – Janďa Soběslavská a Martin Souček

Levý proud – Lucka Wiedermannová

Pravý proud – Kačka Wiedermannová

 

Starší:

Koš – Klárka Wiedermannová

Savice – Denisa Kohoutová

Mašina – Hanďa Soběslavská

Béčka – Maruška Syrovátková

Rozdělovač – Dan Souček

Levý proud – Kačka Mikysková

Pravý proud – Janďa Soběslavská

FOTKY