30. 8. 2015 – 3. Hraštické derby

DSCN2711

30. 8. 2015 jsme se vypravili do Velké Hraštice, na již třetí ročník HRAŠTICKÉHO DERBY. Minulý rok se soutěž musela zrušit, jelikož nám počasí nepřálo a celý den pršelo. Letos nám to asi počasí chtělo vynahradit, takže jsme se pro změnu pekli v ukrutném vedru. Sešli jsme se kolem jedné hodiny odpoledne, chlapi z Velké Hraštice, za pomoci našich chlapů začali připravovat dráhu. Před druhou hodinou byl nástup a začalo se soutěžit. Velkohraštičtí měli pouze jedno družstvo starších, takže letošní derby se uskutečnilo spíše mezi staršími, mladší a přípravka měli svá první místa zajištěna tím, že byli sami 🙂 .První šli na řadu Velkohraštičtí, hned po nich nastoupila na start naše přípravka a dále naši mladší a starší. Po kole prvních pokusů se rovnou přešlo na druhé pokusy. Když si děti odsoutěžily to své, přišly na řadu útoky dospělých, jak už je také zvykem. Ale o tom se určitě podrobněji rozepíší dospěláci 🙂 . Po doběhnutí všech útoků byl konečný nástup, kde každé z dětí dostalo medaili a balíček plný dobrot. Letošní ukončení prázdnin se nám opravdu podařilo, soutěž jsme si užili, počasí nám přálo až dost, nikomu se nic nestalo a jako bonus všechna naše dětská družstva skončila na 1. místě.

Přípravka:

koš – Lukášek Šandorka

béčka + céčka – Lenka Kameníková

béčka + céčka + rozdělovač – Terka Škodová

rozdělovač – Honzík Mařík

levý proud – Matěj Souček

pravý proud – Verča Votavová

Mladší:

Koš – Zuzka Syrovátková

béčka + céčka – Míša Špírková a Filip Kameník

rozdělovač – Martin Souček a Zuzka Fialová

levý proud – Kačka Wiedermannová

pravý proud – Lucka Wiedermannová

Starší:

koš – Klára Wiedermannová

savice – Denisa Svobodová

mašina – Hanďa Soběslavská

béčka – Maruška Syrovátková

rozdělovač – Dan Souček

levý proud – Kačka Mikysková

pravý proud – Janďa Soběslavská

Fotky