30. 8. 2015 – 3. Hraštické derby – dospěláci

Na konci prázdnin se pořádá hraštické derby dětí a nejinak tomu bylo i letos. V loni nám pršelo a letos na třetím derby jsme měli krásné počasí.

Sraz jsme měli ve 1300 přímo ve Velké Hraštici, kde jsme pomáhali našim dětem se zajištěním.

Když odběhali děti své dva útoky, vrhli jsme se na to my dospěláci. Všichni jsme byli pořádně namotivovaní 🙂 , ale ještě se to vylepšilo o losování kdo, co bude dělat v jednom z útoků. Běželi jak ženy, tak i muži. Škoda že nám chlapům to nevyšlo, tak jak jsme si to představovali. Při prvním útoku se nám rozpojil levý proud a při druhém zase povolil rozdělovač. Prostě s tím dětským náčiním nám to moc nešlo, jinak by jsme Velkohraštické „určitě“ porazili.

Příští 4. derby za rok vyhrajeme.

Soutěže se zúčastnili:

Ženy:

Katka Housková, Simča Housková, Zuzka Bartáková, Renča Batulková, Renča Soběslavská, Helča Wiedermannová, Miluška Součková

Muži:

Radim Souček, Radek Souček, Dan Souček, Radek Soběslavský, Roman Wiedermann, Kuba Barták, Tomáš Jirotka 

FOTKY A VIDEO