19. 9. 2015 – Pohár starosty obce Libčice

Naše letošní poslední soutěž v požárním útoku se konala v sobotu 19.9. v Libčicích. Do Libčic jsme vyrazili už podruhé, protože se nám tam loni moooc líbilo. Vyráželi jsme sice už před devátou ráno, ale krásně nám svítilo sluníčko a to nás z postele vytáhlo 🙂 Bohužel jsme museli nechat doma starší družstvo, protože se nám pár členů rozmarodilo, vyrazila tedy pouze přípravka posílená novým členem Patrikem a mladší družstvo. Neposekaná louka nám sice promáčela boty, ale zato snad každý našel čtyřlístek. A opravdu nám přinesli štěstí. Jako první z našich dvou družstev šla na start přípravka, první pokus v osmi dětech i s Patrikem, při druhém pokusu nám Patrik fandil a soutěžili jsme v sedmi. Ale naše děti z přípravky jsou šikovné a umí útok i v šesti, takže je nic nezaskočí 🙂 Hned po přípravce se na základně začalo připravovat družstvo mladších. Utekla chvilka a už jsme za sebou měly oba dva pokusy. Počkali jsme si na vyhlášení, kde jsme dostali medaile a spoustu dalších dárků a na oběd už jsme byli všichni doma. Krásně jsme zakončili útokovou sezonu. Už se těšíme na příští rok. Teď nás budou zase čekat uzle, značky a tak podobně 🙁

Přípravka:

koš – Lukášek Šandorka

béčka a céčka – Lenka Kameníková a Terka Škodová

rozdělovač – Deniska Smrčinová a Anetka Nesměráková

pravý proud – Verča Votavová

levý proud – Matěj Souček a Patrik
1. místo

mladší:

koš – Klára Wiedermannová

béčka a céčka – Filip Kameník a Anežka Popková

rozdělovač – Martin Souček a Honzík Mařík

levý proud – Kačka Wiedermannová

pravý proud – Lucka Wiedermannová

2. místo

FOTO A VIDEO