3. 10. 2015 – 1. část hry Plamen – Sedlčany

V sobotu 3. října se konala 1. část hry Plamen. Vyrazilo pouze starší družstvo, protože mladších bylo málo a nedokázali jsme poskládat celé družstvo. Sešli jsme se v půl sedmé ráno u hasičárny, všichni ještě rozespalí a zmrzlí, protože bylo jen něco málo nad nulou. Kolem sedmé hodiny už jsme byli na stadionu v Sedlčanech, kde už se pomalu sjížděla všechna družstva. Neměli jsme tentokrát sebou stan a lavice, jelikož jsme je neměly kam naložit, takže jsme si rozložily deky na lavičky u stadionu. Když otevřeli občerstvení zůstali venku pouze vedoucí a děti pomalu mizely do tepla a hlavně na wifi připojení 😀 Dostali jsme startovní číslo 1 a starší družstva šla na řadu jako první, takže jsme se hned po nástupu museli začít připravovat na dráze. I přes velkou nervozitu jsme vše zvládli bez jediné trestné vteřiny. Než jsme se dočkali druhého pokusu už nás krásně hřálo sluníčko, nervozita už také opadla a tak jsme na druhý pokus nastupovali klidnější. Škoda jen, že nemáme svůj vlastní žebřík, abychom mohli trénovat, ten pro nás znamenal velké zdržení. Tato disciplína se nám moc nepovedla. Sice jsme ani v jednom pokusu nenasbírali žádné trestné vteřiny, přesto náš výkon stačil pouze na 17. místo z 21. Budeme muset trénovat běh. Druhá disciplína 4×60 metrů už nám šla trošku lépe. První čtyřka zaběhla štafetu bezvadně. Bohužel naší druhé čtyřce závodníků se nepodařila jedna z předávek a tak jsme dostali N. Přesto ale čas naší první čtyřky stačil na 10.místo z 21. To je pro nás krásný výsledek.

štafeta CTIF

žebřík – Denisa Svobodová

přenos hadice – Zuzka Syrovátková

podlézání překážky – Anežka Popková

přeskok – Maruška Syrovátková

přenos hasičáku – Dan Souček

volný běh – Kačka Mikysková

hadice – Klárka Wiedermannová

štafeta 4×60 metrů:

                 1. pokus                     2. pokus

lávka        Kačka M.                  Anežka P.

přeskok    Denisa S.                  Maruška S

hasičák    Dan S.                      Zuzka S.

hadice     Klárka W.                 Denisa S.

FOTO A VIDEO