28.11.2015 – Zimní soutěž

28.11.2015 jsme hned po ránu vyrazili do Příbrami na zimní soutěž. Tentokrát se nám podařilo sestavit družstvo mladších i  starších. Vylosovali jsme si startovní číslo tři pro mladší a jedna pro starší. Ihned po nástupu se mladší začali připravovat na start a pro starší byla připravena přednáška. Těžko říct, zda naše starší družstvo koukalo na přednášku nebo spíš na spolusedící družstva 😀 Našim mladším se letos stala opět stejná chyba na pexesu jako minulý rok, první tři členové byli tak pomalí, že na poslední Lucinku už se vůbec nedostala řada. Škoda, že to mladším nešlo stejně jako na tréninku. Stále nás ještě trochu trápí uzlování a hledání v mapě. Po mladších šlo na řadu naše starší družstvo. Starší začali soutěž 6-ti chybami v testu, žádný pěkný start. Bohužel ani pexeso jsme nezvládli bez trestných bodů. Naštěstí už jsme se trochu zlepšili v uzlování. Velká škoda deseti trestných bodů na štafetě a na hadicovém kole. Nakonec jsme dopadli lépe, než jsme čekali.

Mladší:

Janďa Soběslavská, Tomášek Havelka, Kačka Wiedermannová, Lucka Wiedermannová

10. místo z celkových 20.

Starší:

Dan Souček, Denisa Svobodová, Hanďa Soběslavská, Klára Wiedermannová

13. místo z celkových 23.

FOTKY