16.12.2015 – Vánoční hasičák

16.12.2015 se konal VÁNOČNÍ HASIČÁK a zároveň i rozloučení s rokem 2015. Sešlo se nás 23 dětí a 3 vedoucí. V hasičárně byl připravený nazdobený stromeček, stoly byly plné různých dobrot, ať už slaných v podobě brambůrek a křupek nebo sladkého cukroví. Na uvítanou jsme si dali šampáňo (samozřejmě nealko 🙂 ). Poté byl k pití top topic a fanta. Všechno a všem evidentně moc chutnalo. Každý z nás přinesl jeden dárek do tomboly. Někteří přinesli jako bonus i dárek pro naší vedoucí, která měla obrovskou radost. Abychom si zasloužili dárečky, musel každý říct, co ho na hasičáku za uplynulý rok bavilo nejvíce a co nejméně. Pak následovalo rozdávání a rozbalování dárečků. Ani to ovšem nebylo jen tak. Každý musel nejdříve určit topografickou značku a pak teprve mohl losovat číslo dárečku. Nakonec snad nikdo nebyl úplně zklamaný, ikdyž se jako vždy stalo, že kluci měli holčičí dárky a naopak, ale do tomboly nikdo nevidí, většinou jsme se tomu zasmáli a bylo to 🙂  Nakonec ještě každý dostal balíček dobrot od sboru a mohli jsme jít domů a nabírat síly na další rok.

FOTKY