28. 5. 2016 – Dětský den

V sobotu 28. 5. 2016 byl pořádán obecním úřadem Malé Hraštice ve spolupráci s občanskými složkami Dětský den s tématem
Z hradu do zámku.

DD_2016

Náš sbor se zhostil hned několika úkolů. Zajišťovali jsme grilování, ozvučení, posezení, stavbu skákacích hradů a šest stanovišť na pohádkové trase. Na stanovišti loupežníků musely děti sestřelit kuželky proudem vody z džberovek. U rytířů bojovaly s meči z pěny a trefovali štít tenisákem. Další stanoviště byli vodnice, klauni, strašidla a pokojské. Celkově se z našeho sboru na přípravě dětského dne podílelo 19 členů. Na dětský den dorazilo 130 dětí s doprovodem rodičů. Bohužel nám závěr pohádkového odpoledne pokazila intenzivní dešťová přeháňka, která vyhnala návštěvníky okolo půl páté k odchodu domů. Pro nás odpoledne skončilo úklidem stanů, lavic, stolů, grilu a hudební aparatury.

Snad nám příští rok počasí vyjde lépe.

Další foto