25. 6. 2016 – 110. výročí SDH Malá Hraštice

25.6. slavil náš sbor 110. výročí od svého založení. Dospěláci měli sice požární útok pojatý trochu netradičně, ale my jsme měly útok jak jsme zvyklí. Soutěžilo jedno družstvo z každé kategorie, tedy přípravka, mladší a starší. Družstvo dětí z Velké Hraštice bohužel nedorazilo, dorazil alespoň dorost z Nové Vsi. Jelikož bylo v každé kategorii pouze jedno družstvo a hlavně protože na oslavách se neprohrává (alespoň v případě dětí) 🙂 všechna družstva obsadila první místo a všichni dostali sladkou odměnu. Ještě než se začalo soutěžit, měli jsme nemálo důležitý úkol. Také jsme se chtěli nějak podílet na organizaci oslav a pomoci tak našim dospělákům. Ujali jsme se tak prodeje výročních placek, které náš sbor nechal k výročí vyrobit. Placky jsme prodávali za dobrovolné vstupné. Také jsme rozdávali brožurky s povídáním o našem sboru. Všichni závodníci i ostatní návštěvníci si placky ochotně kupovali, někteří si o ně dokonce říkali dříve, než jsme je stihly nabídnout. Nejlepší na celém dni však pro nás byly nové dresy, kterých jsme se konečně dočkaly a na které jsme se všichni moc těšili. Dresy vypadají krásně a všichni z nich byli nadšeni. Některé děti dokonce odmítaly dres po soutěži sundat 🙂

FOTKY

další fotky budeme postupně doplňovat