28. 8. 2016 – 4. ROČNÍK HRAŠTICKÉHO DERBY (dospěláci)

V neděli po obědě jsme se sešli s hasiči z Velké Hraštice k již 4. ročníku hraštického derby dětí v požárním útoku. Soutěžily hlavně děti a dospěláci jim poskytovali technickou podporu. Jako při předchozích derby si po dětech zaběhli útok i narychlo sestavené družstvo žen a mužů. Počasí bylo až moc horké, ale díky stínu stromů nad základnou a dráhou, se to dalo lépe snášet. Medaile si na konec odnesli všichni a děti dostaly balíčky s odměnou. Už se těšíme na další ročník.20160828_160458

FOTKY A VIDEO

Technická podpora a soutěžní družstva:

Družstvo ženy:
Pravý proud Katka Housková
Levý proud Dan Souček
Rozdělovač Miluška Součková
Béčka Lucka Mašková
Savice Helča Wiedermannová
Koš Renča Batulková
Strojník Renča Soběslavská
Družstvo muži:
Pravý proud Pavel Popek ml.
Levý proud Dan Souček
Rozdělovač Kuba Barták
Béčka Roman Wiedermann
Savice Radim Souček
Koš Radek Soběslavský
Strojník Luboš Souček ml.