3. 9. 2016 – Memoriál V. Petrika

nvpp

3.9.2016 jsme vyrazili do Nové Vsi pod Pleší na Memoriál V. Petrika. Opět bylo málo dětí z přípravky, takže jsme tyto děti zapojily mezi mladší. Soutěžila od nás tři družstva, dvě mladší, jedno starší. Netradičně začínala jako první družstva starších a až po nich mladší. Bohužel se tentokrát nedařilo našemu mladšímu Béčku, ale to vůbec nevadí, vyhráli jsme minule a třeba to vyjde zase příště. Mladší Áčko složené převážně z přípravkových dětí bojovalo ze všech sil a dokonce porazilo naše Béčko. Starším se tentokrát velmi vydařil první pokus, konečně jsme se dostali pod hranici 20 vteřin, což byl náš sen. Měli jsme ještě na to, si druhý pokus vylepšit, bohužel našim savicím se nechtělo a rozpojili se. I tak jsme ale slavili první místo.

Mladší A

koš – Anetka

C+B – Lenka a Zuzka B.

rozdělovač – Tom a Patrik

levý proud – Verča

pravý proud – Matěj

5. místo

Mladší B

koš – Kačka

C+B – Honza H. a Zuzka F.

rozdělovač – Martin a Filip

levý proud – Lucka

pravý proud – Fanda

6. místo

Starší

koš – Klára

savice – Denisa

mašina – Hanďa

B – Anežka

levý proud – Bětka

pravý proud – Míša/Janďa

1.místo – čas:19,07 s.

FOTKY

FOTKY A VIDEO 2