3. 9. 2016 – POSEZENÍ HASIČŮ

Po soutěži v Nové vsi pod Pleší jsme uspořádali posezení hasičů, včetně naší mládeže a symbolicky tak zakončili uplynulé prázdniny. Grilovali jsme vepřové a kuřecí steaky a nějakou tu klobásku. Zapili to troškou piva a děti malinovkou a jako přídavek dostaly zmrzlinový pohár v plastovém kelímku. Velice nás potěšila účast i hasičských seniorů. Tuto akci jsme plánovali již po našich oslavách 110. let od založení sboru, ale stále jsme nemohli najít vhodný termín. Popovídali jsme si v přátelské atmosféře a zase utužili tu naší hasičskou partu.

Této akce se zúčastnili:

Katka Housková, Renča Soběslavská, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Radka Brožová, Katka Bartáková, Věra Kykalová, Miloslava Rambousková, Hana Matějková, Miluška Součková,Jana Šimáčková, Andrea Radová, Anička od Klokana, Zdeňka Nečasová, Lucka Mašková,

Radek Souček, Dan Souček, Luboš Souček ml.,Pavel Popek, Pavel Popek ml., Zdeněk Barták, Roman Bičiště, Kuba Barták, Luboš Souček, Radim Souček, Radek Soběslavský, Roman Wiedermann, Tomáš Jirotka, Tomáš Souček, Ladislav Kykal, Zdeněk Matějka, Václav Šimáček,

Anežka Popková, Matěj Souček, Martin Souček, Adriana Součková, Jirka Bičiště, Janďa Soběslavská, Hanďa Soběslavská, Klárka Wiedermannová, Kačka Wiedermannová, Lucka Wiedermannová, Denisa Svobodová, Filip Kameník, Lenka Kameníková, Tomášek Havelka, Verča Votavová, Míša Špírková, Zuzka Bezoušková.

FOTKY