11. 9. 2016 – 12. Memoriál J. Zajíčka – Sloup

20160911_153950

Už se u nás stalo tradicí, že začátkem září jezdíme na memoriál J. Zajíčka do Sloupu, ve Sloupu se nám líbí. Mají tu vždycky krásné počasí, bezvadnou atmosféru, prostě super. Bohužel se nám tato soutěž většinou kryje s Obozem, kam většina z nás jezdí. Pár dětí na Oboz nejelo a tak se nám podařilo sestavit družstvo mladších, místo našich starších jelo družstvo starších z Velké Hraštice, kterým jsme půjčili Hanďu. Ráno před soutěží nám bohužel ze sestavy vypadl nemocný Tom, nakonec se nám podařilo sehnat na záskok Verunku, která sice ještě patří do přípravky, ale i s mladšími už to zvládá. První pokus se nám sice vydařil, měli jsme však ještě na to, trochu zrychlit a vylepšit si čas. Bohužel se nám to nepodařilo, protože se nám rozpojila céčka u levého proudu. Skončili jsme na hezkém 4. místě z celkových 10, což je úspěch, ale zase ta brambora.
Od pořadatelů jsme dostali balík plný sladkostí a samozřejmě nechyběli ani naše vyhrané brambory 🙂 (slané chipsy). Soutěž jsme si užili a už se těšíme na další.  Velké poděkování patří hlavně rodičům, kteří s námi na soutěž jeli a pomohli nám s materiálem, přípravami a průběhem soutěže. Poděkování patří i kamarádům z Velké Hraštice, kteří nám také ochotně pomáhali s motáním hadic.

koš – Honza Havlíček

B + C – Fanda Havlíček a Honzík Mařík

rozdělovač – Janďa Soběslavská a Verunka Votavová

levý proud – Zuzka Fialová

pravý proud – Míša Špírková

Fotky

img_5801 img_5802 img_5803 img_5804 img_5984 img_5985 img_6098