9. – 11. 9. 2016 – OBOZ

Tentokrát jsme vyrazili na Oboz oslabení o několik stálých členů naší bandy. Nejvíce nám všem asi chyběl náš provianťák. Protože bylo, na září úžasné počasí s teplotami kolem 30°C a nebem bez mráčků, tak jsme ani nestavěli náš stan a večer seděli jen u ohně. V pátek proběhla klasická opékačka klobás a buřtíků a v sobotu zase přišli na řadu krkovička a bůček. V sobotu večer jsme drželi palce našim holkám, které běžely Noční soutěž ve Velké Hraštici a skončily na skvělém 1. místě. Za to si od obozáků vysloužily online obrovskou gratulaci.

Naše děti i někteří dospěláci si užívali, asi letošní poslední slunečný víkend, koupačkou v řece. Že byla trochu zelená nikomu ani moc nevadilo. Zbytek osazenstva hledal kousek stínu, kde by se dalo schovat.

Domů jsme vyrazili po nedělním obědu.

FOTKY