24. 9. 2016 – Pohár starosty – Libčice

20160924_115327 img_2734

Naše poslední letošní soutěž v požárním útoku se uskutečnila 24. září v Libčicích. Chtěli jsme vyrazit všichni, ale bohužel nám pár členů onemocnělo. Vyrazila tedy tři družstva, přípravka, mladší a starší. Každé družstvo mělo dva pokusy. Nejdříve si oba pokusy odběhly přípravky, naše a Libčická. U každé přípravky byl útok trochu jiný, naše běžela normální útok jako mladší, s klasickými hadicemi C a B. Libčická přípravka běžela na hadice D a měla lehce zkrácenou dráhu. Obě družstva si vedla výborně a skončila tak na 1. místě společně. Po přípravkách soutěžilo 8 družstev mladších a 3 družstva starších. Naši mladší nakonec obsadili 6. místo a starší 2. místo. Počasí nám přálo a velmi jsme si užili poslední letošní útoky. Odpoledne se ještě uskutečnila soutěž dospěláků.

Přípravka:

koš- Matěj Souček a Zuzka Bezoušková

B – Terka Škodová

rozdělovač – Patrik Jelič a Deniska Smrčinová

levý proud – Anetka Nesměráková

pravý proud – Lenka Kameníková

Mladší:

koš – Tom Havelka

B+C – Kačka Wiedermannová a Lucka Wiedermannová

rozdělovač – Martin Souček a Vašík Urban/Kája Alešová

levý proud – Zuzka Fialová

pravý proud – Honzík Mařík

Starší:

koš – Klára Wiedermannová

savice – Denisa Svobodová

mašina – Hanďa Soběslavská

B – Anežka Popková

levý proud – Míša Špírková

pravý proud – Janďa Soběslavská

FOTO A VIDEO

Další video a fotky