1. 10. 2016 – 1. část hry Plamen

img_2777

1.10. jsme vyrazili do Sedlčan na 1. část hry Plamen. Jak už to u téhle soutěže je, odjezd byl velmi brzy. Sešli jsme se v 6:20 u hasičárny a vyrazili jsme do Sedlčan, kde už jsme po příjezdu neměli kde zaparkovat. Naši chlapi, kteří nás jeli podpořit a pomoc nám začali stavět stan, stoly a lavice. Děti se mezitím šly přihlásit a vylosovat startovní čísla. Naštěstí letos nebyla taková zima jako minulý rok, takže jsme chladné ráno v pohodě přežili a pak už bylo celý den krásně a hřálo nás sluníčko. Jak mladší tak starší měli startovní číslo 2. Začínalo se štafetou CTIF, nejdříve starší, poté mladší. Po doběhnutí obou pokusů starších i mladších následovala malá pauza na přestavění dráhy a občerstvení rozhodčích. Poté už startovala štafeta 4×60 metrů. Po doběhnutí všech pokusů jsme ještě čekali na vyhlášení výsledků, kterého jsme se bohužel nedočkali, protože mělo být ještě až za další dvě hodiny. Čekání jsme si trochu zkrátili bouchnutím a vypitím šampusů, o které se postaral Vašíkův taťka. Den jsme si pěkně užili. I když jsme se umístili spíše ke konci, mohli jsme domů odjíždět spokojeni, všechny pokusy ve štafetě 4×60 metrů jsme měli hodnocené jako platné, ve štafetě CTIF dostalo každé družstvo pouze 10 trestných vteřin a hlavně to nejdůležitější je, že se nikomu nic nestalo.

Pomocní rozhodčí: Kuba Barták, Dan Souček

Technická podpora: Katka Housková, Denisa Svobodová, Roman Wiedermann, Radek Soběslavský

Psychická podpora: H. Havlíčková, M. Urban, Z. P. a F. Kameníkovi

CTIF – starší: 18. místo (22)      /      mladší: 15. místo (20)

4×60 metrů – starší: 16. místo      /     mladší: 13. místo

FOTO A VIDEO

DALŠÍ FOTO A VIDEO

REPORTÁŽ ZE SOUTĚŽE

4 x 60 metrů

starší mladší
1.pokus 2.pokus 1.pokus 2.pokus
přeběhnutí lávky Lucka W. Anežka P. Vašík U. Deniska Sm.
přeskok překážky Janďa S. Hanďa S. Kája A. Lenka K.
přenos PHP Tom H. Honza H. Martin S. Fanda H.
zapojení hadic Klára W. Klára W. Kačka W. Kačka W.

 

CTIF

starší mladší
žebřík Hanďa S. Martin S.
přenos hadice Anežka P. Deniska Sm.
podlézání překážky Tom H. Lenka K.
přeskok překážky Janďa S. / Klára W. Kája A.
přenos PHP Honza H. Fanda H.
volný běh Lucka W. Vašík U.
zapojení hadic Klára W. / Janďa S. Kačka W.