26. 11. 2016 – Zimní soutěž

Letošní poslední soutěž našich dětí se konala 26.11. v tělocvičně HZS Příbram. Vyrazilo jedno družstvo mladších a jedno družstvo starších. Soutěžilo se v disciplínách: test, pexeso složené z dopravních značek, značek technických prostředků a odznaků odborností a specializací, optická signalizace, uzlování, topografie a orientace v mapě, pořadová příprava, štafeta jednic, štafeta s přiřazováním technických prostředků a hadicové kolo. Něco nám šlo lépe, něco zase naopak hůře. Měli jsme sice natrénováno na lepší umístění, ale co se dá dělat.

Mladší:

Lenka Kameníková

Kačka Wiedermannová

Lucka Wiedermannová

Tom Havelka

13. místo (z 20)

 

Starší:

Janďa Soběslavská

Hanďa Soběslavská

Klára Wiedermannová

Anežka Popková

17. místo (z 21)

Doprovod: Katka Housková, Denisa Svobodová

Odvoz: Wiedermannovy a Renča Soběslavská

Rozhodčí: Kuba Barták, Dan Souček

zs-vysledky-mladsi-26-11-2016

zs-vysledky-starsi-26-11-2016

FOTKY