22. 1. 2017 – ZVANÍ NA HASIČSKÝ PLES SDH MALÁ HRAŠTICE

V neděli od 10:00  jsme chodili zvát spoluobčany Malé i Velké Hraštice na náš hasičský ples. Celou obec máme rozdělenou na čtyři úseky a po dvojicích zveme dům od domu. Letos jsme měli o dost chladnější počasí než vloni. Někde nám neotevřeli vůbec, někde otevřou ze zvědavosti a někde na nás vyloženě čekají a mají připraveno i malé pohoštění nebo něco na zahřátí. Končíme většinou až kolem třetí hodiny odpoledne. Naše obě Renči si to pořádně vytrpěly po mysliveckém plese, ale zvládly opět to bravurně.

Zvaní se zúčastnili:

Radek Souček, Roman Wiedermann   – úsek Velká Hraštice

Roman Bičiště, Tomáš Jirotka                  – úsek Malá strana

Radim Souček, Štěpán Souček                 – úsek Střed

Renča Popková, Renča Soběslavská    – úsek Nádraží