Mikulášská nadílka 1. 12. 2012

1. 12. 2012 jsme uspořádali

MIKULÁŠSKOU NADÍLKU.

 

obrazek-1-.jpg

Okolo druhé hodiny odpoledne se postupně začaly scházet děti se svými rodiči a ostatními příbuznými v sokolovně. Čekání na Mikuláše, anděla a čerty si děti krátily tancem a dováděním. Na řadu přišli i různé soutěže, jako třeba slalom v přenášení ping pongového míčku na lžíci, závod s nafukovacím míčkem mezi koleny nebo třeba velmi oblíbené obíhání židlí. Za vše byla sladká odměna. Okolo půl páté se všichni dočkali a konečně mezi nás dorazil mikuláš se svým nebeským i pekelným doprovodem. Tentokrát dorazilo i pár docela ošklivých čertů, takže není divu, že nejedno dítě uronilo slzu, naštěstí sebou přivedli i hodné čertice. Za básničku nebo písničku dostal každý dáreček a ten vykouzlil dětem úsměvy. Nakonec si čerti nikoho neodnesli, tak uvidíme jestli to stejně dopadne i ve středu 5.12.

FOTO