27. 1. 2017 – HASIČSKÝ PLES SDH MALÁ HRAŠTICE

Na náš ples začali přípravy již mnohem dříve, ať už výběrem plakátu a pozvánek nebo nákupem a shromažďováním tomboly. Jako každý rok i letos jsme byli osobně zvát naše občany, týden před konáním plesu. Samotný ples začínal v pátek ve 20:00 hodin, ale několik členů bylo v sokolovně už od 13:00 hodin. Třídili a připravovali tombolu, kterou jsme dostávali ještě hodinu před začátkem plesu. I letos byla tombola opravdu bohatá, celkem přes 300 cen a nemalou měrou se na ní podílela, stejně jako poslední roky, paní Stáňa Kortánová, se svojí pekárnou a cukrárnou PECU STÁŇA. Za tyto věcné dary jí mnohokrát děkujeme. K poslechu i tanci nám hrála kapela STATIC. Na začátku večera se ujal slova velitel sboru Radim Souček a přivítal hosty, poděkoval sponzorům, vysvětlil organizační věci k tombole a omluvil se za menší zdržení kapely, které hned na začátku praskla struna na baskytaře. Naše hasičky si pro nás všechny opět připravily taneční překvapení. Letos svoje kostýmy naladily jako ruské krasavice a předvedly parádní taneční číslo. HOLKY DĚKUJEME!!! Hostů se nakonec sešlo 150, zřejmě díky chřipkám a špatnému počasí. I tak se celý večer vydařil a kapela hrála až do 3:00 hodin. Poslední hosté odcházeli kolem 4:00 hodiny ráno.

Děkujeme všem hostům i členům sboru za účast a těšíme se na příští ples.

FOTO A VIDEO

Video – překvapení