HASIČSKÝ PLES 26. 1. 2013

 26. 1. 2013 jsme uspořádali tradiční

HASIČSKÝ PLES

Ples se konal v místní sokolovně. Někteří z hasičů se sešli v sokolovně už v 9 hodin dopoledne, bylo potřeba připravit stoly a židle a hlavně vyzdobit sokolovnu, aby chytla trošku toho hasičského ducha. Poté byl další sraz v jednu hodinu, tentokrát se musela přichystat tombola a vše kolem ní. I tentokrát se nám v tombole sešla spousta pěkných výher, něco okolo 250 cen, od dortů od paní Kortánové, přes dorty od Jarolímků, různé další ceny od sponzorů, kterým moc děkujeme za podporu, a další dobroty a potřebné věci až k nějaké té elektronice. Tak snad měl každý trochu štěstí a alespoň nějakou tu výhru si odnesl. Poslední, a zároveň ten nejpříjemnější, sraz byl v osm hodin večer.  To už v sokolovně začínala ladit první tóny skupina Dominanta, která nám hrála asi do dvou hodin ráno. Přestávky mezi sériemi písní nám přijely zpestřit břišní tanečnice. Nakonec se přišlo pobavit a zatančit si kolem 150 lidí. Všem děkujeme za účast, doufáme, že se každý dobře bavil a budeme se příští rok těšit, že se na plese opět potkáme.

 PÁR FOTEK