8. 4. 2017 – Okrsková zábava v sokolovně v Malé Hraštici

8. 4. 2017 – se konala od 20 hodin Hasičská zábava 22. okrsku v sokolovně v Malé Hraštici. K poslechu i k tanci nám výborně hrála skupina RHYTMIC.  Protože byl náš sbor spolupořadateli, sešli jsme se  už ve 13 hodin k přípravě sálu a tomboly. Do tomboly se sešlo 154 cen od členů i od sponzorů, kterým tímto děkujeme.  Stejně jako minulý rok byl vypraven svozový autobus, který svážel členy a hosty. Trasa autobusu vedla z Nové Vsi pod Pleší přes Velkou Lečici a Velkou Hraštici k sokolovně. Na zábavu dorazilo 85 hostů, takže prostoru na tancování bylo dost. Na parket vyrazili tanečníci až ke konci první série a končili s kapelou ve 2:15 ráno. Svozový autobus pak ve 3 hodiny ráno odvážel hosty zpět po obrácené trase. I přesto, že bylo málo hostů, tak jsme si zábavu náležitě užili.

FOTO