22. 4. 2017 – Sběr starého železa

22. 4. 2017 – jsme se sešli ráno v 830před hasičárnou k plánované brigádě na sběr starého železa. Přišlo nás celkem 15 chlapů. Vyrazili jsme pro techniku a začali sbírat železo od nádraží směrem do obce. Už od rána nám nepřálo počasí a pěkně jsme za celé dopoledne promokli.
I když se to z počátku nezdálo, odvezli jsme nakonec 3 plné plaťáky za traktorem a 4 multikáry. Se sběrem jsme skončili kolem poledne. Po vydatném a zaslouženém obědě a proškolení zásahové jednotky (viz další příspěvek). Odvoz svozovým autem sběrných surovin proběhl až v pondělí 24. 4. 2017.

Děkujeme všem, kteří nám darovali staré železo.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Dan Souček, Štěpán Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Zdeněk Barták, Kuba Barták, Pavel Popek, Radek Soběslavský, Pavel Mikyska, Tomáš Jirotka, Martin Jech, Roman Bičiště a Roman Wiedermann.