22. 4. 2017 – Kontrola techniky

Odpoledne, po brigádě na sběr starého železa, jsme provedli kontrolu techniky po zazimování v hasičské zbrojnici. Nastartovali a zahřáli jsme kalové čerpadlo a elektrocentrálu. Vše nastartovalo bez problémů. Znovu jsme vyzkoušeli stojanová LEDková osvětlení a vyzkoušeli jsme jejich připojení k elektrocentrále. Vše jsme předvedli členům zásahové jednotky, kteří nebyli přítomní při poslední kontrole techniky. Přezkoušeli jsme nabití a funkčnost vysílaček a svítilen. Potom jsme se přesunuli do haly za nádražím, kde jsme zkontrolovali zásahové vozidlo.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Dan Souček, Štěpán Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Zdeněk Barták, Pavel Popek, Radek Soběslavský, Pavel Mikyska, Roman Bičiště a Roman Wiedermann