24. 6. 2017 – O putovní sekyrku starosty SDH

Poslední víkend před prázdninami jsme vyrazili k sousedům do Nového Knína na soutěž v požárním útoku: O putovní sekyrku starosty SDH. Sešlo se nás tentokrát docela málo, v přípravce bylo pět dětí a v mladších a starších po šesti. Přípravka útok zvládla v pěti, za pomoci vedoucích. Mladší si půjčili od velkohraštických na koš svého bývalého košaře Lukáška a starší si na proud půjčili Natku. Ještě že máme u sousedů kamarády, se kterými si vždy rádi vypomůžeme. Po odběhnutí všech pokusů jsme si na vyhlášení přebrali ceny, přípravka meloun, starší dort a mladší šampus a další dobroty. Do melounu a dortu jsme se pustili hned, šampus a ostatní dobroty jsme si nechali na hasičák. Poté už jsme si jen popřáli hezké prázdniny a rozloučili jsme se.

Přípravka:

koš – Matěj Souček

béčka – Dan Kraus

rozdělovač – Patrik Jelič

levý proud – Vojta Rytych

pravý proud – Verča Votavová

Mladší:

koš – Luky Šandorka

C+B – Lucka Wiedermannová + Terka Škodová

rozdělovač – Kačka Wiedermannová + Zuzka Fialová

levý proud – Lenka Kameníková

pravý proud – Zuzka Bezoušková

 

Starší:

koš – Klára Wiedermannová

savice – Míša Špírková

mašina – Hanďa Soběslavská

béčka – Filip Kameník

rozdělovač – Janďa Soběslavská

levý proud – Matouš Dvořáček

pravý proud – Natka Haničáková

3. místo      čas: 20,13 s.

FOTKY 

Odkaz na fotky z Knína