29. 6. 2017 – Přívalový déšť

V noci ze středy na čtvrtek přibližně kolem 1:00 hodiny se přes naše území přehnaly bouřky s přívalovými dešti. Podle měření napršelo asi 90 mm srážek během 15-ti hodin. Ráno jsme už se zásahovou jednotkou vyráželi na pomoc při čerpání zatopených sklepů a garáží. Čerpali jsme až do večerních hodin. V pátek dopoledne ještě vyjelo pár členů na další kolo čerpání, které skončilo v 15:00 úklidem vybavení do hasičské zbrojnice.

Při zásahu byla použita PPS12, kalové čerpadlo, plovoucí čerpadlo,
12 ks hadic „B“, vysílačky, reflexní vesty, dopravní terče a kužely.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Luboš Souček, Pavel Mikyska, Martin Jech, Radek Soběslavský, Roman Wiedermann, Roman Bičiště. 
(Luboš Souček ml., Dan Souček, Pavel Popek ml., Ondra Měchura, Štěpán Souček, Tomáš Jirotka)