27. 8. 2017 – 5. Hraštické derby

Poslední srpnový víkend už tradičně patří Hraštickému derby. Ani letos tomu nemohlo být jinak. Sešli jsme se ve tři hodiny odpoledne na návsi ve Velké Hraštici, kde už bylo vše připraveno a mohlo se začít soutěžit. Za náš sbor se účastnila dvě mladší družstva a jedno starší družstvo. Starším se letos moc nedařilo, při prvním pokusu nás potrápily savice, při druhém košík a rozdělovač. Poprvé tak bylo naše starší družstvo na derby poraženo Velkohraštickými staršími. Našim mladším se ze začátku také moc nedařilo, druhé pokusy už ale byly lepší a mladší A nám zachránilo pověst a svou kategorii vyhrálo. Co se tedy kategorie dětí týká, spravedlivě jsme si výhru rozdělily, mladší my a starší Velkohraštičtí. Mladší B skončilo na třetím místě. Jak už ale bohužel bývá zvykem, naše dospělá družstva byla od těch Velkohraštických opět poražena, ikdyž naši chlapi pro nás stejně vyhráli 🙂

Starší:
koš – Klára
savice – Míša
mašina – Hanďa
B – Filip
rozdělovač – Janďa
pravý proud – Anežka
levý proud – Matouš
2. místo čas:22,54s.

Mladší A:
koš – Kačka
B+C – Lucka a Terka
rozdělovač – Janďa
pravý proud – Verča
levý proud – Lenka
1. místo čas: 24,68s.

Mladší B:
koš – Anetka
B – Matěj
rozdělovač – Verča
pravý proud – Patrik
levý proud – Dan
3. místo čas: 45,30s.

FOTO