8. 9. 2012 – NOČNÍ SOUTĚŽ VELKÁ HRAŠTICE

8.9.2012 vyrazilo družstvo našich žen, na noční soutěž k sousedům do Velké Hraštice. Soutěže se zúčastnilo 15 družstev, 4 družstva žen a 11 družstev mužů. Nejdříve se velitelé s pořadateli domluvili pouze na jeden pokus požárního útoku, ale jelikož šlo vše dobře, nakonec došlo i na druhé pokusy. Soutěžilo se v požárním útoku, základna byla osvícena pouze při pětiminutové přípravě, poté se světla zhasla a mi se museli spokojit se světlem na mašině a s čelovkami na helmách. Dále vedla podél dráhy červená světla a byli označeny terče. Jinak byla všude tma, nikomu to ovšem nevadilo, soutěžící předváděli jeden parádní čas za druhým.

Naše složení: Koš – Verča

Savce – Renča B.

Stroj – Romana

Béčka – Jarka

Rozdělovač – Renča S.

Pravý proud – Katka

Levý proud – Zuzka

Nakonec jsme si odvezli krásné 2. místo.