2. 9. 2017 – POSEZENÍ HASIČŮ

Po soutěži v Nové vsi pod Pleší jsme uspořádali posezení hasičů, včetně naší mládeže a symbolicky tak zakončili uplynulé prázdniny. K pohoštění holky napekly sladké řezy a na posilněnou jsme grilovali vepřové a kuřecí steaky a nějakou tu klobásku. Zapili to troškou piva a děti malinovkou. Velice nás potěšila účast i hasičských seniorů. Popovídali jsme si v přátelské atmosféře a zase utužili tu naší hasičskou partu.

Této akce se zúčastnili:

Katka Housková, Helča Wiedermannová, Jarka Součková, Katka Bartáková, Věra Kykalová, Miloslava Rambousková, Hana Matějková, Miluška Součková, Jana Šimáčková, Andrea Radová, Lucka Mašková, Magda Geršiová, Jitka Malíková

Radim Souček, Radek Souček, Dan Souček, Luboš Souček ml., Zdeněk Barták, Martin Jech, Roman Bičiště, Kuba Barták, Luboš Souček, Radek Soběslavský, Roman Wiedermann, Ladislav Kykal, Zdeněk Matějka, Václav Šimáček

Matěj Souček, Martin Souček, Adriana Součková, Janďa Soběslavská, Hanďa Soběslavská, Klárka Wiedermannová, Kačka Wiedermannová, Lucka Wiedermannová, Denisa Svobodová, Filip Kameník, Lenka Kameníková, Verča Votavová, Míša Špírková, Anetka Nesměráková.

 

FOTO