2. 9. 2017 – Memoriál V. Petrika

2.9. jsme vyrazily do sousední Nové Vsi na Memoriál V. Petrika. Vyrazila dvě mladší družstva a jedno starší. Předpověď počasí slibovala zimu a déšť, ani jedno naštěstí tak úplně nevyšlo a soutěž jsme si užili. Jako první šlo na start mladší Béčko, družstvo našich nejmenších. Oba dva pokusy se Béčku povedly a družstvo tak obsadilo pěkné 6. místo. Další v pořadí se na start připravilo Mladší Áčko, oba dva pokusy se zadařily více než dobře a tak jsme se mohli radovat z 1. místa. To nejlepší nakonec…..naše starší družstvo. Minulý rok si naši starší zaběhli na této soutěži svůj rekordní čas 19,06s. Letos se nám tu opět podařilo si čas zlepšit na 18,53s. Naše letošní 1.místo pro nás znamenalo opravdu obrovskou radost a vylepšení pověsti po letošním prohraném derby 🙂

Mladší B:
koš – Anetka
béčka – Dan a Terka
rozdělovač – Verča a Patrik
levý proud – Matěj
pravý proud – Mája

6. místo čas: 31,16s.

Mladší A:
koš – Tom
béčka – Lucka a Fanda
rozdělovač – Kačka a Vašík
levý proud – Lenka
pravý proud – Deniska

1. místo čas: 22,31 s.

Starší:
koš – Klára
savice – Míša
mašina – Hanďa
béčka – Filip
rozdělovač – Janďa
levý proud – Honza
pravý proud – Anežka

1. místo čas: 18,53 s.

FOTO

Odkaz na fotky