10. 9. 2017 – 13. Memoriál J. Zajíčka

Memoriál J. Zajíčka ve Sloupu patří mezi soutěže, kam jezdíme každý rok moc rádi. Většinou se nám sice ve Sloupu moc nedaří, ale soutěž i atmosféra je tu vždy suprová a proto si sem rádi jezdíme zasoutěžit. Tradici nezdaru jsme bohužel zopakovali i letos. Mladší se dlouhou dobu drželi na pátém místě, což je z celkových 14 velmi dobré, při druhém pokusu dokonce čas jednoho proudu atakoval třetí příčku. Nakonec z toho všeho bylo 7. místo, které je ale v tak velké konkurenci bezvadné. Se staršími tentokrát nespolupracoval košík, který se rozhodl, že Klárce prostě bude vypadávat z ruky 🙂 při prvním pokusu to vypadalo dokonce na nebezpečný pád, když Klára uklouzla po mokré základně, naštěstí to vyrovnala a nedošlo na nejhorší. Protože s námi nemohla jet Hanďa, museli jsme vyřešit náhradu na mašinu. Tohoto nelehkého úkolu se nakonec ujal Honza a zvládl vše výborně. Nakonec jsme stejně jako mladší obsadili 7. místo.

Mladší:
koš – Tom
béčka – Lucka a Fanda
rozdělovač – Zuzka F. a Kačka
levý proud – Lenka
pravý proud – Patrik

Starší:
koš – Klára
savice – Míša
mašina – Honza
béčka – Filip
rozdělovač – Janďa
levý proud – Tom
pravý proud – Anežka

FOTO