14. 9. 2013 NOČNÍ SOUTĚŽ – VELKÁ HRAŠTICE

14. 9. 2013 jsme vyrazili k sousedům do Velké Hraštice na noční soutěž. Nutno dodat, že letos ty soutěže opravdu zanedbáváme,takže jsme s tím museli něco udělat. Tým jsme nakonec složili až odpoledne před soutěží, dokonce už bylo rozhodnuto, že se nepojede a účast zrušíme. Za pomoci jedné posily z Nové Vsi, kterou opravdu na poslední chvíli sehnali kluci a za účasti Denise Fehira, který u nás kdysi běhal za děti, a doufáme, že se k nám vrátí, jsme to zvládli. Do poslední chvilky jsme pořádně nevěděli kdo co poběží, ale říkali jsme si, že hlavní je účast. Družstvo jsme měli opravdu splácané dohromady jak se dalo a soutěžili jsme v kategorii mužů, kde bylo dohromady 11 týmů. V kategorii ženy soutěžilo 6 družstev.

Konečné složení:

Pravý proud – Katka Housková

Levý proud – Tomáš Vodenka

Rozdělovač – Lukáš Kraif

Béčka – Pavel Popek

Mašina – Romana Černá

Savice – Renča Batulková

Koš – Denis Fehir

Z výsledku jsme byli v šoku, protože jsme se opravdu přijeli pouze zúčastnit.

Odvezli jsme si ale diplom za 4. místo, což byl pro nás opravdu úspěch.