17. 9. 2017 – Krajské setkání přípravek – Sedlčany

V neděli 17.9. se naše přípravka zúčastnila Setkání přípravek středočeského kraje v Sedlčanech. Vyrazili jsme ve složení: Verča Votavová, Matěj Souček, Patrik Jelič, Dan Kraus a Vojta Rytych. Z vedoucích jela Katka s Kubou a s Danem. Na místo pomocného rozhodčího se za náš sbor přihlásila Ilča Housková a psychickou podporu nám dělala Míša a rodiče dětí. Z celkem 18-ti přihlášených družstev se nakonec do Sedlčan sjelo 17 družstev. Po příjezdu na soutěžní stadion jsme si každý vzal svou průkazku a šli jsme se přihlásit. Bylo nám přiděleno předem vylosované startovní číslo 1. Za nedlouho byl nástup a pak už se rozběhly soutěžní disciplíny. Naše první disciplína byl útok se džberovou stříkačkou. Po odstartování Verunka připravila plechovky, Patrik připojil hadici na džberovku a Matěj připojil proudnici k hadici. Pak Kuba napumpoval vodu, děti srazily plechovky a bylo hotovo. Naší druhou disciplínou byla štafeta CTIF: Verča přenesla hadici, Vojta podběhl laťku a Patrik zapojil hadici na rozdělovač a proudnici a makal do cíle. Jako třetí v pořadí nás čekala štafeta trojic: Patrik, Dan a Vojta se museli vyzbrojit hadicemi a proudnicí, u rozdělovače vše zapojit do sebe a co nejrychleji proběhnout cílem. Poslední disciplína byla štafeta 3×50 metrů. Patrik měl za úkol přeběhnout lávku, Dan musel přeskočit překážku a Matěj přenášel hasicí přístroj. Na všechny disciplíny jsme měly dva pokusy. Po doběhnutí všech soutěžících se dětem otevřely všechny doprovodné atrakce. Skákací hrad vypadající jako hasičské auto, plošina, která vozila děti na výšky. Kdo chtěl mohl zkusit rybaření, hlavolami, chůzi na chůdách, skákání v pytli a spoustu dalších věcí. Poté následoval oběd, ke kterému všichni dostali řízek. Pak už bylo vyhlášení, všichni dostali krásné medaile a spoustu pěkných věcí a rozjeli jsme se domů.

Obsadili jsme krásné 6. místo.

 

FOTO A VIDEO

VIDEO

DALŠÍ FOTO