30. 9. 2017 – Posvícenská soutěž Bojanovice

30.9. jsme vyrazili do Bojanovic, na letošní poslední soutěž v požárním útoku. Vyrazilo jedno starší a jedno mladší družstvo. Soutěž byla ozvláštněna o doplňkovou disciplínu a navíc bylo zakázáno nabírat vodu a muselo se sát. Doplňková disciplína byl slalom s jedním členem družstva na lehátku. Nejdříve šlo na řadu starší družstvo. Na lehátko ulehla Zuzka a slalom s ní běžela Hanďa s Matoušem, po proběhnutí slalomu začínal požární útok. Druhý pokus probíhal stejně, jen se v roli záchranáře vyměnili Matouš a Klára. Po starších se na start připravilo mladší družstvo. Na lehátko si odvážně lehla Anetka. Kačka, Lucka, Tom a Fanda proběhli slalom jako by nic a už se běželo k hadicím. Na poprvé se Máje nepodařilo dotáhnout proudnici až na čáru, ale přesto terč srazila. Druhý pokus už se mladších vydařil lépe. Poslední letošní útoky se nám podařily a vezli jsme si domů bezva zážitky a krásné medaile za druhá místa.

Mladší:
Koš – Tom
Béčka – Lucka a Fanda
Rozdělovač – Kačka a Verča
Levý proud – Anetka
Pravý proud – Mája
2. místo

Starší:
Koš – Klára
Savice – Míša
Mašina – Hanďa
Béčka – Zuzka
Levý proud – Honza
Pravý proud – Matouš
2. místo

FOTO A VIDEO

FOTO A VIDEO – Roman