13. 9. 2014 SOUTĚŽ O PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY OSH

V sobotu 13. 9. 2014 od 1300 se ve Velké Lečici konala soutěž v požárním útok žen o Putovní pohár starosty OSH. Soutěž zaštiťoval 22. okrsek a technicky zajišťoval sbor z Velké Lečice. Po technické a organizační stránce byla soutěž velmi kvalitně připravena. Zúčastnilo se 12 družstev žen z celého okresu. Naše družstvo žen se umístilo na 11. místě s časem 29,94 vteřin. Za náš sbor se po technické stránce podíleli i naši muži. Ve štábu rozhodčích jsme zajišťovali časomíru v počtu 3 členů.

Zúčastnění:

Družstvo žen – Černá Romana, Batulková Renata, Housková Kateřina, Soběslavská Renata, Housková Simona, Švancarová Petra, Součková Jaroslava

Technické zabezpečení, rozhodčí – Souček Radim, Souček Luboš, Wiedermann Roman, Housková Ilona

FOTO + VIDEO