7. 10. 2017 – 1. část hry Plamen, Sedlčany

V sobotu 7.10. se konala 1. část hry Plamen v Sedlčanech. Tahle soutěž vždy začíná velmi brzy, letos jsme si dali sraz už v 6:20. Po příjezdu do Sedlčan jsme sice neměli kde zaparkovat, ale nakonec jsme si místo našli. Postavili jsme stan, lavice i stoly a šli jsme se přihlásit. Starší dostali startovní číslo 3, mladší 2. Po nástupu se začalo chystat naše mladší družstvo na štafetu CTIF. První pokus zvládli mladší bez trestných bodů, při druhém už to bylo horší a dostali jsme 20 trestných, za přenos hadice a za sraženou tyčku u podběhu. První pokus byl ale dobrý a umístili jsme se tak na pěkném 13. místě z celkových 21. Štafeta CTIF u starších byla bohužel horší než u mladších, i když jsme vše zvládli bez trestných bodů, nebyli jsme dost rychlí a skončili jsme na posledním 19.místě. Ve štafetě 4×60 metrů si ale naše starší družstvo svou pověst vylepšilo, oba pokusy se nám vydařily a umístili jsme se na velmi pěkné 11. příčce. Mladší družstvo ale bylo i tentokrát lepší než jejich starší kolegové, oba pokusy byly výborné a mladší se ve štafetě 4×60 metrů umístili na skvělém 10. místě. Všem patří moc velká pochvala 🙂

rozhodčí: Kuba a Dan

FOTO A VIDEO

FOTO A VIDEO – Roman