13. 9. 2014 NOČNÍ SOUTĚŽ VE VELKÉ HRAŠTICI

V sobotu 13. 9. 2014 se konala i noční soutěž ve Velké Hraštici v požárním útoku. I když celý den to vypadalo, že nám počasí nebude přát, během soutěže nepršelo a počasí se zkazilo až během noci. Naše smíšené družstvo, které soutěžilo za kategorii žen, obsadilo poslední páté místo, když součet obou požárních útoků byl 69,05 vteřin. Od třetího místa je dělilo pouhopouhých 5 vteřin. Naše smíšené družstvo přišlo podpořit a pomoci s přípravou dalších 6 členů sboru.

Zúčastnění:

Družstvo smíšené – Černá Romana, Batulková Renata, Housková Kateřina, Soběslavská Renata, Součková Jaroslava, Souček Luboš ml., Popek Pavel ml.

Družstvo podpory – Kykal Ladislav, Souček Radim, Souček Luboš, Soběslavský Radek, Wiedermann Roman, Wiedermannová Helena, Bičiště Roman