15. 10. 2017 – Přebor jednotlivců, 60 m překážek


V neděli 15. 10. vyrazily 3 holky a 2 kluci z našeho sboru na letošní poslední venkovní soutěž. V Březnici se konal přebor jednotlivců v běhu na 60 m s překážkami. Jeli nás reprezentovat vždy ti nejrychlejší z každé kategorie. Za přípravku Patrik, za mladší kluky Tom, za mladší holky Janďa, za starší holky Klára a Hanďa. Začínalo se staršími. Nejlepší 4 holky a nejlepší 4 kluci mimo hlavní soutěž ještě soutěžili metodou play off v dalším kole překážek o speciální cenu, Handě se podařilo do play off postoupit z třetího místa, bohužel se jí právě při tomto pokusu kousl zoubek na proudnici. Ale nevadí, její předchozí dva pokusy byly ukázkové. Kláře se oba pokusy vydařily také dobře, páté místo není v takové konkurenci vůbec ostuda. Po starších začala soutěžit mladší družstva společně s přípravkou. Jandě se první pokus sice vydařil, ale né dost rychle, při druhém pokusu zabrala a pokus byl výborný 18,00 s. Tomovi se podařily oba dva jeho pokusy, bohužel ani jeden nebyl dostatečně rychlý a Tom na medaili nedosáhl. Ale do příštího roku to určitě bude lepší. Poslední od nás soutěžil Patrik, to nejlepší nakonec 🙂 při prvním pokus Páťu potrápila hadice, která mu vyskočila z ruky, pokus ale přesto nebyl špatný. Druhý pokus byl ale o mnoho lepší a Páťa svou kategorii vyhrál. Celou dobu nám krásně svítilo sluníčko a soutěž jsme si bezvadně užili. Všem patří obrovská pochvala.

Přípravka:    Patrik Jelič – 1. místo čas: 27,90 s.
Mladší dívky:   Janďa Soběslavská – 1. místo čas: 18,00 s.
Mladší kluci:    Tom Havelka – 7. místo čas: 21,92 s.
Starší dívky:    Hanďa Soběslavská – 3. místo čas: 15,60 s.
                        Klára Wiedermannová – 5. místo čas: 17,75 s.

FOTO A VIDEO 

REPORTÁŽ ZE SOUTĚŽE