20. 9. 2014 POHÁR STAROSTY OBCE LIBČICE

V sobotu 20. 9. 2014 se naše ženy a muži zúčastnili soutěže o Pohár starosty obce Libčice v požárním útoku a „štafety savců“. Dopoledne jsme pomáhali s dětskou částí soutěže. Počasí se moc nevydařilo, protože když došla řada na naše týmy, tak se spustil silný déšť. Celí promočení jsme útoky odběhali a vedení soutěže se rozhodovalo, jestli se poběží i druhé kolo nebo ne. Z 22 družstev (12 družstev mužů a 10 družstev žen) hlasovalo pro pokračování 13 družstev. Víc mokří jsme už stejně být nemohli. Po útocích se konala „štafeta savců“. Tři nejlepší borci z družstva měli za úkol každý vypít 0,5l piva a předat štafetu dalšímu. Vše samozřejmě na čas. Ženy pily 0,3l piva. Každý si mohl zvolit, jestli bude pít pivo alkoholické nebo nealkoholické.

Naše ženy se umístily na 5. místě v požárním útoku a na 6. místě ve „štafetě savců“. Muži obsadili 8. místo v požárním útoku a 5. místo ve „štafetě savců“.

Zúčastnění:

Družstvo mužů – Souček Radek, Souček Radim, Souček Štěpán, Souček Jiří, Souček Luboš ml., Soběslavský Radek, Popek Pavel ml., Wiedermann Roman

Družstvo žen – Černá Romana, Batulková Renata, Housková Kateřina, Soběslavská Renata, Wiedermannová Helena, Bartáková Zuzana, Brožová Radka, Součková Jaroslava

VIDEO
(původní galerie na Rajce.cz)