2. 12. 2017 – Mikulášská nadílka

V sobotu jsme od 14. hodin pořádali tradiční Mikulášskou nadílku pro děti. Pro nás vše začalo už mnohem dříve samotnými přípravami ať balíčků tak i přípravou sokolovny. Přichystali jsme ozvučovací aparaturu, kterou naši nový mladí moderátoři pořádně otestovali.

V kuchyni si pak děvčata připravily nějakou tu mlsotu a párky pro děti i pro dospělé. Ve výčepu jsme měli pro tatínky naražené pivo a pro děti točenou malinovku. Nechyběli ani džusy a Coca-cola. První návštěvníci začaly chodit už ve 13.30.

O zábavu bylo postaráno i díky soutěžím. Jednou z oblíbených je „obíhačka“ okolo židlí, kdy je o jednu židli méně než „obíhačů„. Protože byl o tuto soutěž velký zájem byly děti rozděleny na tři skupiny. Další soutěž byla slalom se lžící i pingpongovým míčkem mezi židlemi. Poslední soutěží bylo slepování papírového řetězu. Holky porazily kluky o dobrý metr slepeného řetězu. V 16. hodin se přiřítila horda čertů a za nimi Mikuláš s andělem, kteří měli připraveno pro děti 100 balíčků. Ty se všechny rozdaly za odrecitování básničky nebo zazpívání písničky. 

Během rozdávání balíčků se nám stala nehoda na toaletách kvůli ucpanému odpadu. A proto jsme museli celou Mikulášskou nadílku ukončit z hygienických důvodů dříve.

Doufáme, že to děti a rodiče moc neodradilo a příští rok přijdou zase. My už se těšíme.

 

FOTO A VIDEO