2. 2. 2018 – Hasičský ples SDH Malá Hraštice

V pátek 2. 2. 2018 jsme pořádali tradiční hasičský ples SDH Malá Hraštice. S přípravami jsme začínali jako vždy s dostatečným předstihem. Sehnat tombolu a sponzory je už taková samozřejmost a podílí se na ní skoro každý člen. Minulý rok začal platit protikuřácký zákon a proto se smělo kouřit pouze venku, mimo prostory sokolovny.   Kvůli tomu bylo potřeba sehnat identifikační pásky na ruku k volnému pohybu kuřáků. Ve čtvrtek den před plesem jsme připravovali výzdobu sokolovny a stoly s židlemi. V pátek dopoledne jsme začali navážet tombolu a připravovat plachtu s výhrami. Pár obětavců si na to vyhradilo den dovolené a všechno jsme stihli připravit včas. Opět nám k poslechu a tanci hrála kapela STATIC, která přijela v 17:30 hodin. Hrát se sice mělo podle pozvánek od 20:00 hodin, ale protože stále přicházeli další hosté, posunuli jsme začátek na 20:30. Velitel sboru přivítal všechny přítomné a vysvětlil pár věcí k organizaci večera. Hostů přišlo 200 a v tombole bylo připraveno 401 cen.  Tombolu jsme začali prodávat ve 22:00 hodin. Lístek do tomboly se prodával za 20,- Kč a vyhrával každý třetí.

Tímto děkujeme všem sponzorům za dary.

Naše děvčata si nacvičily novou choreografii na vystoupení, které nám předvedly ve 23:00 hodin. 

VYRAZILY NA KONÍCH NA SÁL A ZASE SE JIM PODAŘILO ROZPOUTAT BOUŘLIVÝ POTLESK.

HOLKY OBROVSKÝ OBDIV A DĚKUJEME!!!

Ve 02:30 se blížil konec plesu a utahaní jsme šli načerpat síly na odpolední úklid. Ten jsme si domluvili až na 14:00 hodinu a tím zakončili náš letošní ples.

Další fotky a video zde