24. 3. 2018 – Školení zásahové jednotky

V sobotu 24. 3. 2018 vyhlásil velitel školení zásahové jednotky. Ráno jsme se v 9:00 hodin sešli  v hasičské zbrojnici. Nastartovali a vyzkoušeli jsme obě mašiny, elektrocentrálu a kalové čerpadlo. Zkontrolovali jsme nabití svítilen a vysílaček. Od obecního úřadu jsme dostali mapu obce s vyznačenými hydranty, kterou jsme pověsili na vnitřní stranu vrat. 

Z haly u nádraží vyzvedli strojníci zazimovanou cisternu, kterou jsme také zkontrolovali a naplnili. Vyzkoušeli jsme i plovoucí čerpadlo. Přes zimu se v úložném prostoru zabydlely myši a rozkousaly jednu hadici, která je na odpis. 

Po kontrole techniky následovalo školení, na kterém nám velitel zopakoval teorii.

Naše jednotka se rozšířila o dva členy Pavla Popka ml.  a Luboše Součka ml.

Školení skončilo ve 13:00 hodin.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Štěpán Souček, Luboš Souček, Tomáš Souček, Luboš Souček ml., Pavel Popek, Pavel Popek ml., Radek Soběslavský, Pavel Mikyska, Martin Jech, Roman Wiedermann