24.3.2018 – Plamen – ZPV a štafeta dvojic

24.3.2018 se konalo další kolo hry Plamen v Bohutíně. Soutěžilo se ve štafetě dvojic a v závodu požární všestrannosti. Jako vždy vyrazilo jedno mladší a jedno starší družstvo. Hned po příjezdu jsme se šli přihlásit, starší dostali startovní číslo 2 a mladší 4. Starší soutěžili jako první, po nich mladší. Pomalu jsme se ani nestihli převlíknout a upravit si helmy a už jsme stáli na startu. Než jsme se rozkoukali po prvním pokusu, běžel se hned druhý pokus a pak hned startovala mladší družstva. Obě naše družstva zvládla svůj první pokus bez chyby a úplně stejně obě družstva při druhém pokusu dostala 10 trestných bodů. Po štafetách jsme chvíli čekali na start braňáku, zabalili jsme se do bund a zahřívali se teplým čajem. Jinak bychom totiž asi zmrzli, počasí nám moc nepřálo. Na bráňáku se nám docela dařilo, mladším se dokonce dařilo velmi dobře. Na střelbě udělalo mladší i starší družstvo stejně chyb, 7 nesestřelených špalíků. U mladších to byl druhý nejlepší výkon mezi všemi družstvy. Mladší už pak udělali pouze dvě chyby na určování vhodných a nevhodných hasebních látek a jednu chybu při přelézání přes lano, jinak bylo vše bez chyby. Skvělý výkon. Starším se dařilo o něco hůře. U práce s mapou jsme zjistili, že buzola není náš kámoš. Jedna chyba na určování hasebních látek, chybný transport u ošetřené ruky a jedno spadnutí z lana. Přesto byl výkon staršího družstva velmi dobrý. Tentokrát byl ale nejtěžší úkol dorazit domů v pořádku bez zranění. Na trati, která byla částěčně rozbahněná, částěčně namrzlá a částěčně zasněžená se i nám nevyhnulo pár pádů, naštěstí se ale nikomu nic nestalo. A trochu vody a špíny nás přece nezabije.

Mladší:

Patrik Jelič

Lenka Kameníková

Tom Havelka

Lucka Wiedermannová

Kačka Wiedermannová

 

Starší:

Hanďa Soběslavská

Janďa Soběslavská

Klára Wiedermannová

Míša Špírková

Filip Kameník

 

Štafeta dvojic:   

mladší – 8. místo (z 24)

starší – 15. místo (z 22)

 

 

ZPV:   

mladší – 4. místo

starší – 12. místo

FOTKY A VIDEA