18. 4. 2018 – ZÁSAH U POŽÁRU

Dnes v 15:54:37 byl vyhlášen HZS Středočeského kraje I. stupeň poplachu, přes nový oznamovací systém FIREPORTAL. 

Bylo oznámeno, že hoří tráva na poli u železničního přejezdu u novostaveb směrem na Novou Ves pod Pleší.

Na místo byla vyslána kromě naší jednotky ještě jednotka SDH z Nového Knína a jednotka HZS z Dobříše. Po příjezdu na místo s naší CAS 25 Škoda jsme ihned začali s hašením z děla i z proudnice. Požár jsme dostali pod kontrolu po pár minutách. Pak následovalo prolití celého požářiště vodou. Profesionálové z Dobříše vše ještě zkontrolovali a celý zásah byl ukončen  v 16:50.

My jsme pak ještě doplnili a zaparkovali cisternu.

Zúčastnili se: Radim Souček, Radek Souček, Luboš Souček, Luboš Souček ml., Radek Soběslavský, Pavel Popek, Pavel Popek ml., Pavel Mikyska a Roman Wiedermann.